| Pho3nix a întrebat:

Acum ca se termina anul, vreau sa va intreb...care credeti ca e cel mai bun film al anului 2009? :D

Tocmai am gasit un sondaj foarte..."tampit", ca sa zic asa.
http://www.cinemagia.ro/......009-14373/

New Moon filmul anului?! :)). In niciun caz!
Si nici Transformers 2 nu merita ultimul loc. Asta o spun si incasarile si o spune si publicul.

Voi ce ziceti? :-?

Răspuns Câştigător
| muffin94 a răspuns:

Avatar unul din cele mai bune filme vazute vreodata :X

21 răspunsuri:
| ZuuZaaA a răspuns:

Pe mine sincer m-a dezamagit a doua parte a filmului Twilight(New Moon), chiar mi s-a parut foarte prost filmul.Prima parte a fost de o mie de ori mai buna, si sunt atatea filme, nu cred ca as putea spune ca New Moon ar merita sa fie filmul anului.
In ceea ce priveste Transformers 2thinking nu stiu ce sa zic.Am vazut doar prima parte si mi-a placut, dar la fel, pot spune ca sunt multe filme care ar merita numele de " filmul anului". P. S.:Clau, sa recunoastem acum ca esti fan Transformershee hee
Bye-Bye

| ☼loli☼ a răspuns:

Si eu as spune acelasi lucru, dar sa fim sinceri, chestia asta Twilight e un fenomen mondial, deci evident ca aici au cele mai multe incasari si vizionari, de aici s-a dedus asta happy Cat despre Transformers mi se pare exclusiv de baietei, locul 10 e maxim intr-adevar. Cel mai bun film (parerea mea) a fost... Harry Potter si Printul Semipur! Am fost mare fan la viata mea happy

| Marii a răspuns:

New moon primul? Porcaria aia de film? Unde e gustul filmelor bune?

| costyn162 a răspuns:

Chiar daca a fost un film foarte asteptat, nu cred ca New moon merita titlul de cel mai bun film al anului. Si eu nu sunt in masura sa fac un clasament, dar iti pot psune filmele care mi-au placut mie. Awatar, 2012, Knowing, Harry Potter and the half blood prince, Saw VI...Si desigur si New moon intra in categoria filmelor preferate doar ca nu il consider cel mai bun, poate doar cel mai asteptat...Transformers nu am vazut asa ca nu ma pot pronunta.

| Bacemi a răspuns:

Avatar merita titlul de filmul anului.

| Pho3nix explică:

@zuzu15
Chiar daca sunt fan, n-am zis ca Transformers merita primul loc. Nu cred ca Transformers 2 merita titlul de cel mai bun film dar in niciun caz nu este cel mai prost. Doar sa ia premii pentru cele mai bune efecte la fel ca Avatar.

Oricum... m-am referit si la New Moon ca au zis ca e filmul anului. Mi se pare o prostiethinking

Avatar cred ca va fi ales filmul unui. Cred...thinking Vom vedea.tongue

| ZuuZaaA a răspuns:

@Ph3onix
Avatar?! mie una nu imi place, dar de loc! pff.pai mai bine ar fi Transformers de 1000 de ori decat cacatul alabig grin.asta e, mie nu-mi place Avatarhappy

| Pho3nix explică:

@zuzu15
Fiecare cu gusturile luitongue. Totusi, cred ca ar fi mai bine sa vezi tot filmul de la cap la coadatongue.

Oricum, parerea mea este ca Avatar este un film foarte bun. Sunt foartee multe pareri bune despre el, este un film apreciat de critici...etc. Este lider in Box Office si in America si in Romania.
Este favorit pentru titlu.
Va pleca acasa cu multe premii oscar.

| ZuuZaaA a răspuns:

@Ph3onix
Ms pentru sfathappy sigur alta data iti voi spune tot, si tu sa transimiti celorlalti tongue
Oricum, nu-mi place filmul, am incetat sa ma mai uit la la el pentru ca NU-MI PLACEhappy
P. S.:Nu mai e nevoie sa scrii nimic la adresa mea, ca mi-e lene sa scriu si eu inapoi, vrei ceva, vb pe messhappy. Poate primesc si o funditabatting eyelashes, una pentru contrazicere. din nouoh go on
bye-bye

| Pho3nix explică:

@zuzu15
Referitor cu '''Nu mai e nevoie sa scrii nimic la adresa mea, ca mi-e lene sa scriu'''.
Nu te-am obligat eu sa scrii inapoi. Nu te obliga nimeniwinking.
Asa ca...

| ZuuZaaA a răspuns:

Ph3onix
O tinem asa pana maine ok? la naiba cu zodia gemenihappy
Hai taci si da-mi funditabatting eyelashes rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba`hh. Ia auzit aici cica new moon nu merita filmul anului.Ba astia nu aveti gusturi.Merita filmul anului, ce tot aveti, dnee, ce fenomene sunteti!oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba`hh.Ia auzit aici cica new moon nu merita filmul anului.Ba astia nu aveti gusturi.Merita filmul anului,ce tot aveti,dnee,ce fenomene sunteti!oh go on

| ZuuZaaA a răspuns:

AnonimaD
Fiecare cu gusturile eihappy
Daca tie iti place filmul, si nu te-a dezamagit, nu trebuie sa ne placa si noua, si nu trebuie sa fie filmul anului! CORECT?

| ZuuZaaA a răspuns:

AnonimaD
A, si nu-i nimeni fenomen pe aici happy... poate nu stiai, dar aflii acumtongue

| ZuuZaaA a răspuns:

AnonimaD
Du-te si mai invata romaneste ca nu-i asa grele romana daca inveti, serioshappy...
Si. oamenii se mai respecta pe aici.nu se vorbeste cu " Bah"
byehappy

| Pho3nix explică:

@anonima

Mai fenomen, vezi sa nu visezi prea multi vampiri.

| adi4ever a răspuns:

Avatar, This Is It, 2012 si transformers 2 asta ar fi un top al meuhappy

| Kqzu97 a răspuns:

Avatar si Slumdog Milionaire

| Pho3nix explică:

@Deejay

Slumdog Milionaire e film din 2008.
Eu am zis 2009. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia indraznesc sa puna Transformers langa Land of the Lost si altele?