| anonim_4396 a întrebat:

Bună seară am 25 de ani și sunt îndrăgostit de o fata de 16 ani și vreau să mă mut cu fată respectiva ce pot păți dacă fac acest pas și fată nu e luata cu forța și vine de bună voie

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti fi acuzat de pedofilie si risti puscaria.
Un copil de 16 ani este inca minor si este sub stricta supraveghere a parintilor, care pot imediat sa te bage la zdup, daca fac plangere impotriva ta sau le rapesti fata de acasa sau ca ai corupt-o si violat-o.

la 25 de ani esti ditamai barbatul, chiar nu ai gasit o femeie de varsta ta cu care sa ai sex, ca te-ai dedat la corupt si sedus fetite minore?

| 1onur a răspuns:

Pedofil in toată regula. Ba bolnavule cum poți mă fi așa? Sâte uiți să-ți dorești să ai atracție la un copil câtă de bolnav să fi să-ți dorești așa ceva cu un copil de 16 ani ești bolnav mintal lasă copilul ăla în pace și facă scoala. Tu mergi la pușcărie acolo să rămâi toată viața ta n-ai voie între oamenii să fi mai ales sate apropi de copii și minore Adolescente pedofilule

| 1onur a răspuns:

Este un Copil încă tu ai 25 de ani bă ce sa faci tu cu un copil cine pe cine crește tu vi la mine cu vrăjeală asta? Pe mine încerci tu astea? Că dacă fata vrea și nu știu ce pe bune? Crezi că nu știu cum le racolați pe copilele astea? Crezi că n-am habar ce este viața asta și mă iei pe mine că fata nu vrea sa stea acasă și ai venit tu salvatorului pedofililor vezi Doamne săi faci un "bine" și să ce? Ai 25 BĂ nu și ia are 16 este un copil inocent naivi și tu un abuzator asta ești dacă părinți ei nu vrea să-și de-a copilul pe mâinile la un pedofili tu ce vrei de la copilul la acei oamenii? Dece nu le lași copilul in pace? Să-și vadă de școală ei și părinți ei

| 1onur a răspuns:

Dacă și cu parcă nu există decât în vrăjeală ta ieftina și cu mine astea nu ține se nici culoare eu ca tine știu mulți lăsați copiii în pace daca sunteți disperați de femei si naveți o femei lângă voi este vina voastră. Tu la 25 de cauți să faci cu in Copil? Care părinți ei nu-și dorește sub nicio formă copilul lor sa aibă de aface cu tine ce vrei tu de la familia aia? Ești proxenet? Că sigur ești

| 1onur a răspuns:

Nai ce să vorbești cu mine in privat în niciun caz și în niciun fel.

Eu cunosc schema voatră de băieți "salvatori"și "băieți buni"

Va alegeți mereu victimele nu mai cu fetele care au probleme cu părinți lor iar apoi le urmăriți le propuneți fel și fel minciuni și vrăjeală aflați situația la fetele alea cum se înțelege cu părinți lor bine sau rău le vedeți naive prostate Copile care nu au habar de viață și voi după la racolați și le puneți pe drumuri greșite

Tu ai 25 de ani ești ditamai bărbatul nu ți-ai găsit o femei de vârstă ta? Și ai găsit un copil cu probleme de familie și nu ști cum să scapi basma curată fără că poliția Sâte prindă și să-și de-a seama că ești un pedofili și un proxenet care are cont pe tikok

| 1onur a răspuns:

Orice ar face fata aia la vârsta ei tot un copil rămâne până ajunge majoră.

Tu găsești o femeie de vârstă ta. Lasă minorele sa facă ele ce vor că nu-i grija ta ce face un copil.