| madaluhsha a întrebat:

Am o problema, un coleag din clasa I mi-a spus ca vrea sa fie cu mine, iar daca nu o sa fie cu mine se va sinucide. Am vorbit cu o persoana mai in varsta despre acest lucru si aceea persoana mi-a spus [cunoscandu`l pe acel coleg al meu] ca vrea doar ca sa ma convinga sa fiu cu el, stiind ca eu sunt o fire mai slaba si daca ma ameninta cu acest lucru crede ca va fi cu mine. Acum nu stiu ce sa fac ca sa ma lase si sa scape de aceasta idee, pentru ca eu nu vreau sa fiu cu el. Maine va trebui sa-i dau un raspuns si acesta va fi clar "nu", imi puteti spune cum ii pot spune si sa-l ajut sa scape de ideea sinuciderii?:-sMs anticipat:*

7 răspunsuri:
| madaluhsha explică:

A, si inca un aspect. Acest baiat este mai nebun de fel si mai "smecher" plus ca mai si bea si vreau sa-l fac sa ramanem doar amici, nimic mai mult.winking

| madaluhsha explică:

Multumesc tuturor de ajutor:*
@Skittles e coleg cu mine din clasa I, acum am terminat clasa a 8-a, si da fumeazaoh go on

| MicutzaaPooh a răspuns:

Nu`i mai purta tu atata grije, nu o s`o facawinking zi nu linistita:* am patit si eu astahee hee

| stefan97nic a răspuns:

Spune-i frumos a el nu este genul tau si ca nu va potriviti, dar dupa spune-i ca mai sunt fete pe pamant si intr-o zi sigur isi va gasi perechea

| Cosminovici18 a răspuns:

Stai ca nu am inteles cum vn asta are 7 ani e in clasa 1 si el bea? si spune-i linistita nu ca nu o sa faca nimic...si chiar daca o face lasa-l sa o faca...doar e pe propia lui raspundere dar cel mai sigur nu o sa o faca aa cred ca si fumeaza nu?

| Onetwthree a răspuns:

Normal ca nu o va face laughing SPune asta doar ca sa te sperie,sa te faca sa fiti impreuna. Cine ar face asta? Deci, stay flexy, nu va face nimic laughing!

| alexutz2 a răspuns:

Foarte simplu el niciodata sa gandi sa faca acest lucru a zis doar sa te convinga ii poti spune ca nu poti fi cu el deoarece ai pe altcineva!

Funda?