| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare mai normalarolling on the floorce muzica ascultati?

Răspuns Câştigător
| DeliaDaniela a răspuns:

Toate tipurile de muzica! mai putin manelehee hee dar daca nu am ce face, ascult si manele... ce sa fac... laughing
vorba aia : "gusturile nu se discuta"!hee hee

4 răspunsuri:
| AnonymousQ666 a răspuns:

TOT.in afara de manele.prea RAAR cand askult manele! happy big grin prietenii mei asculta \manele/ si ma cam enerveaza cu florin salam ia.ma viata mea in brate! laughing nu imi place melodia aia'! x-( ma enerveaza!~!

| KaRy a răspuns:

Dance,hip-hop,urban big grin, tu?

Apache
| Apache a răspuns:

.sincer ascult de toate in afara de pop comercial si manele

| Usagiii98 a răspuns:

Rock si rap.hip hop (mai rar)

http://jumatate-de-creier.blogspot.com/