| AnaaMaria1995 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Voi v-ati putea saruta cu o persoana de care nu va place? Intreb asta pentru ca acum cateva zile, baiatul despre care eu credeam ca nu ma place, m-a sarutat (de mai multe ori chiar). Sooo? :-s

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai se pare ca ceea ce credeai tu, nu e tot una cu realitatea. Se pare ca de fapt te placea, iar tu credeai gresit.

8 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Deci el te place, dar tu il placi sau nu?

| AnaaMaria1995 explică (pentru Lawliet14):

Eu il plac pe el, el pe mine nu. Sau cel putin asa cred

| Lawliet14 a răspuns (pentru AnaaMaria1995):

Daca te-a sarutat te place. Ce intrebari iti pui si tu... tongue

| Axys a răspuns:

Pai nu inteleg de ce eai dat voie?
daca tie nu iti place de ce lasi daca lasi azi maine poimaine se suie pe tine si ce faci tot asa i dai voi scuza-ma ca am vorbit asa dar nu lasa lumea sa faca ce vrea muschi lor cu tine!
tu ai dreptul sa alegi si ai grija sa nu regreti mai tarziu.
Ai grija de tine

| FaraNume2 a răspuns:

Pai mi s-a intamplat si mie...sa ma sarut cu un baiat de care nu-mi placea.A doua zi m-am si intrebat "oare de ce am facut asta".In fine, nu am avut nimic de castigat dar nici nimic de pierdut.
Si deci el te place pe tine...tu il placi pe el? :3

| AnaaMaria1995 explică (pentru FaraNume2):

Eu il plac pe el, el pe mine, nu stiu. Din cauza asta intrebam. Eu una nu m-as putea saruta cu o persoana pe care nu o plac. Ar trebui sa ma atraga macar putin, nu stiu.

| FaraNume2 a răspuns (pentru AnaaMaria1995):

Pai daca zici ca s-a intamplat de mai multe ori, inseamna ca simte si el acolo ceva, nu? laughing

| lorry17 a răspuns:

Pai daca te-a sarutat inseamna ca il atragiwinking