| Damaris97 a întrebat:

Buna seara am un prieten sunt de 1 an si ceva cu el si am facut sex de mai multe ori si in ultimul timp am facut neprotejat iar el este sigur k nu a scapat nimic dar eu nu sunt sigura pentru ca nu mi-a venit stopul de aproape 2 luni si mi sau umflat putin sani dar fara dureri sau alte chestii de sarcina, greturi, etc...doar k sau umflat putin si nu mi-a venit stopul imi puteti da o idee va rog?

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

E nasol daca nu ti-a venit de 2 luni straight face
Atat timp cat nu o faceti protejat exista posibilitatea sa ramai insarcinata (chiar daca el zice ca e sigur si blaa blaa, asa zic toti)
Fa un test de sarcina si mai vezi dupa ce o sa faci in functie de rezultat

| luiza171 a răspuns:

Pai faci un test de sarcina si in caz ca iese negativ mergi la doctor pentru ca nu ti-a venit stopul..parerea mea, altceva nu stiu ce ai putea face

| Andreiydragutzu1999 a răspuns:

Pai... ai putea face un test de sarcina si vezi ce iese, eu sper sa fie bine pentru tine

| Damaris97 explică:

Si mai curge cateodata ceva alb am uitat sa mentionez