| mjustify11 a întrebat:

Buna seara,
as vrea sa-mi spuneti URGENT un hair-stylist din bucuresti bun si ieftin
multumesc,

3 răspunsuri:
| siminutzza a răspuns:

Incearca la Laurent Tourette; are salon undeva pe la Pta Romana (vizavi de hotel Howard Johnson). Am fost la el si mi se pare un tip OK. Spune-i cam ce vrei dar lasa-l pe el sa decida. Ai nevoie de programare. Succes! (da o cautare pe google pentru nr de telefon).

| mjustify11 explică (pentru siminutzza):

Iti multumesc pentru raspuns dar am scris un salon IEFTIN laughing))) acesta...happy oricum mersi pentru rasp :*

| mjustify11 explică:

Pai si stii cumva daca pot sa fac programare pana sambata happy