| Andrusccaaa a întrebat:

Buna seara, ati putea sa ma ajutati? pe facebook cand imi scriu mailu, si cand dau double click nu vreau sa apara toate mail-urile scrise, adica nici-unu sa nu se inregistreze, sper ca ati inteles ce am avut de spushappy, multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| lmny a răspuns:

Pai acolo iti apar adresele de e-mail cu care s-a intrat pe facebook. Daca vrei sa le stergi, da iar dublu click si pui sageata de la mouse pe fiecare in parte( sa apara albastru inchis, sau alta culoare decat normal), apasand tasta Delete!
Eventual, poti sa o lasi in lista pe cea care o folosesti!