| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara baieti si fete,cum pot face mai multe like-uri la poza de profil de pe facebook?
Daca imi puteti recomanda niste grupuri pe fb despre asa ceva,faa arabii sau alte nationalitati,doar romanii, multumesc!

1 răspuns:
| Akira88 a răspuns:

Fara arabi si disperati nu se poate laughing)))). glumesc! daca esti fata e ceva mai simplu (arati un decolteu, ceva, si vin ele singure) sa ai muuuuulti prieteni ca atunci sansele cresc. pozele de profil sa ti le schimbi frecvent, sa fii mereu conectat, sa dai l; a randul tau multe like-uri, sa postezi o gramada de selfie-uri si poze cu tine, sa ai multa activitate. asa o sa apari mai mult in sectiunea lor de noutati.