| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca nu mai inapoiez o carte imprumutata de la biblioteca?!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Primești o amendă!
Nu cred că vrei să plătești valoarea cărții de n ori!
Fă bine și fii cititoare de bună credință.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O platesti

| persseuss a răspuns:

Cand termini scoala te pune sa o platesti

| Andruta12 a răspuns:

Pai pte instiinteaza biblioteca ca nu ai adus cartea si daca nu aduci mai repede o sa primesti o scrisoare in care va trebuii sa platesti o amenda

| denysuk25 a răspuns:

Ori primesti amenda ori trebuie sa o platesti ( e dublu pretul parca )

| DodyDody a răspuns:

Daca nu ma insel trebuie sa platesi o penalizare

| Kosys a răspuns:

Platesti amenda. Cred ca o sa primesti o scrisoare in care iti atrage atentia. Mie asa mi s-a intamplat.