| Bogdan8102 a întrebat:

De la varsta de 16 ani cat ati mai crescut in inaltime? Ati facut vreun sport?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Ca și fată, de la 16 ani nu am mai crescut în înălțime. Băieții, însă, mai cresc, mai ales dacă se ocupă cu sportul. Basketul și voleiul ajută, de asemenea și înotul.

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Daca ai 16 si ti se pare ca esti mic de statura, si vrei sa mai cresti in inaltime, iti dau e un sfat pe care mi l-a dat antrenorul meu de kickboxing, aveam 15 ani si nu prea eram inalt, si am vrut sa mai cresc putin in inaltime, el mi-a spus ca de fiecare data cand vin la antrenamente, sau acasa daca am bara si nu am ce face, ma apuc cu manile de para si ma tin asa cit pot de mult, in fiecare zi daca ai sa incerci sa te apuci de bara si sa te tii cit poti tu de mult sa vezi ca o sa ai ceva rezultat, si joaca basket, sau poti sa incerci si inotul. Sanatate!

| NujCsz a răspuns:

Prietenul meu de la 16 ani face basket si pot sa spun ca in 2 ani de la 1.68 s-a inaltat la 1.86...