| Dianna_8523 a întrebat:

Buna seara happy duminica viitoare de Sf.Stefan este ziua de nume a nepoatei mele big grin care are aproape 9 anisori happy Eu am 14 ani happy si am fost si eu invitata bineinteles laughing si o sa fie numai copii de varsta ei. ma rog si o fata de varsta apropiata de-a mea. ea m-a rugat sa o ajut cu jocurile si sa am asa putin grija de cei mici happy ce jocuri as putea sa le propun? Sa fiu draguta cu ei? big grin pentru ca sincer eu ma enervez cam repede! big grin si as vrea sa-i pun la activitati distractive incat sa nu se plictiseasca. ce as putea face? happy si totodata mai am o intreb. ce as putea sa imbrac atunci? Mentionez ca o face la casa. e putin cam racoare happy si ma rog.nu vor fi numai copii. ci si adulti happy si de asta as dori sa am ceva frumos pe mine happy Multumesc ca m-ati ascultathee hee sper sa ma ajutati:* Dau fundita.promit!

6 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

Ceautongue
pai sunt multee jocuri distractivelove struck
jocul cu scaunetonguehappy...cu sticlutalaughing...
si cred ca ar mai merge un joc:
deci. tu incepi si o propozitie de exemplu:
Ana perge in padurewinking
iar alt copil trebuie sa continue ex:
Si acolo intalneste un lup:
apoi alt copillaughing ex:
Iar acesta ia sugerat sa culeaga trandafiri

ceva de genlaughing
e super fain jocul

pai nu te poti imbraca oricum... ceva elegant dar nu exagerat... dragut dar nu sexy tongue
bafta:X:X:*:*
sper sa va distrati

| fevrier a răspuns:

5 ani diferenţă nu-i mult, şi tu ai fost aşa.
Karaoke, monopoly, pun pariu că are ea joculeţe d-astea pe acolo.
Îmbracăte mai grosuţ, un pulover, blugi, cizme; e doar o zi de nume până la urmă.

| xuanbou a răspuns:

De v-ati ascunselea big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bataie cu zapada laughing
Stai linistita ca nu vei avea timp sa te enervezi laughing
Fii cu ochii in 6 :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il legatura cu jocurile ai putea sa ii pui sa faca ceva din hartie ceva origami sau sa faceti un concuri cine deseneazaa cel mai frumos vezi tu...Ai putea sa se joace pe afara sotron dar daca nu e bine afara atunci in casa sa va jucati ceva distractiv sa va jucati dea mama si dea tata, sau dea magazinul. Iar in legatura cu imbracatul ai putea sa te imbraci cu o pereche de pantaloni mai eleganti so bluza lunga si un fas mai scurt pe tinetongueEu ma numesc Roxana...Bye byebig grin