| kitty00 a întrebat:

Buna seara :*! Help me! Am racit la ovare crying(...Nu mai suport, ce pot face sa imi treaca mai repedecrying(? Ps: De vreo 3-4 zile sunt racita.sad.

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

In rpimul rand ai mai multa grija de tine. Nu sta in curent nu sta desculta cel putin pe timpul racelii. Nu stiu remedii exacte.Intreaba la faramcie, si cu siguranta vei lua ceea ce trebuie.Stai linistita in pat la caldurica, ia ceva medicamente si o sa iti treaca. Bafta

2 răspunsuri:
| Chrissy92 a răspuns:

Buna! I-a si tu no-spa.

| kitty00 explică (pentru Chrissy92):

Sorry ...but...nu vreau sa iau pastile sau chestii de genul.