| alexx_7374 a întrebat:

Buna seara:Iimi place de o fata din scoala dar cred cu ei nu-i place de mine cum as putea sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Yzzza a răspuns:

Pai eu sunt fata dar sper totusi ca iti pot fi de ajutor.Depinde de fiecare fata in parte.eu de exemplu consider ca baietii sentimentali pot impresiona o fata mai mult decat un baiat care vine cu chestii dealea.Multi baieti si-au incercat norocul la mine dar cu niste metode cu care nu m-au putut impresiona deloc, dimpotriva ma faceau sa pastrez distanta si mai mult de ei.Deci iti recomand sa nu apelezi la aceste metode "smechere", sa te dai cool si alte chestii de genu...cred ca vei avea mai mult succes daca o vei impresiona in alt fel; de exemplu:ii urezi "la multi ani" de ziua ei, iar daca vrei ii poti da chiar si o floare(nu e nevoie sa ii iei un ditamai buchet, daca stie sa aprecieze gestul o vei impresiona si cu un firicel de floricicahappy )si continui sa o farmeci cu astfel de gesturi dragute si pana la urma sigur se va indragosti de tine.happy succes!

2 răspunsuri:
| andrutzik a răspuns:

Pei eu sunt fata si s-ar putea sa te ajut.Eu sunt impresionata atunci cand baietii chiar arata ca ma plac si ca sunt interesati sa avem o relatie serioasa nu in bataie de joc. Un moment potrivit ca sa o cuceresti ar fi ca de ziua indragostitilor, ce e luni sa i pui pe banca un trandafir si un bilet anonim. Si in acel bilet i-ai putea da intalnire undeva si poate cand va afla ca esti acela vei reusi macar sa o convingi sa incerce sa aiba o relatie cu tine. Sper ca te am ajutat!winking undabig grin?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot alex ma cheama...am 13 ani si am aceeasi problema doar ca eu mi-am facut putin curaj si am intrebat-o (si poate ca nu te ajut acum) dar a zis:,, Nu'' asa ca intreab-o dar iti dau un min sfat cad vrei sa vb cu o fata sa fie cu tine zii in fata si direct nu ca mine prin intermediul cuiva pentru ca acel cineva nu va sti exact ce sa zic.