| Cσσкiє a întrebat:

Bună seara! Întrebare de la prietena mea : Cum pot face un băiat să mă placă ( dacă el m`a plăcut o scurtă perioadă de vreme şi acum se preface că nu mă mai place, dar în unele cazuri face lucruri drăguţe numai pentru mine )? Merci! happy

2 răspunsuri:
| andreiyo50 a răspuns:

II dai un pupic!

| Aiwendil a răspuns:

Probabil ca el poate si-a dat seama ca nu e pregatit pentru o relatie serioasa.Incerca sa faci si tu lucruri dragute pentru el sau sa-i faci un cadou fara nici o ocazie sau auda-l pe la alti... Cel mai bine ar fi sa discutati amandoi pentru asta sau sa-i spui adevarul in fata ca inca il mai placi si etc...Bye!