| Stefan2696 a întrebat:

Iubita mea cu care sunt impreuna de ceva timp, nu ma prea saruta. Am crezut ca asa este la inceput mai timida, insa cu trecerea timpului, am observat ca nu este prea pupacioasa. Ii duc lipsa buzelor ei, si vreau sa o fac sa ma sarute mai des. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Gina1 a răspuns:

Sarut-o tu mai des! laughing Si spune-i ca iti plac buzele ei, si ii duci dorul acestora... Presupun ca ai 25 de ani, nu? (fara suparare) big grin

| ale123 a răspuns (pentru Gina1):

Eu cred ca are 15 ani happy...pentru ca e din 96winking

5 răspunsuri:
| ale123 a răspuns:

Pai de ce trebuie sa te sarute doar ea pe tine? Saruto tu si vezi cum reactioneaza.winking

| Gina1 a răspuns (pentru ale123):

Pai a spus ''Buna seara'', si noi nu spunem asa laughing. De asta l-am si intrebat! big grin

| Fundiitssa a răspuns:

Poate asa e ea mai timida nu trebuie sa te sperii. Depinde de comportament ai mai vazut-o inainte sa fie cu tine cum se comporta cu ceilalti iubiti? Sunt unele fete mai timide, incearca sa-i vorbesti sa-i spui ce te deranjeaza. Poate ea nu te iubeste. Sau incearca tu sa o saruti. Poate si tu esti prea insistent cu fata las`o sa respire putin aer si fii mai romantic du`o in oras la un film, la mall, o cina romantica, sau ce`i mai place ei. Oricum succes cu fatawinking :*

| Heidi93yzzy a răspuns:

Pai depinde. poate ea nu simte ca o iubesti sau poate ii este totusi teama.nu stiu ce sa zic.incearca sa discuti cu ea si sa ii spui ca te deranjeaza acest fapt. vorbeste bland cu ea iar daca o vezi ca evita sa iti raspunda atunci las`o usor.si incearca si u cu o cina romantica ceva ceva poate atunci. oricum baftawinking