| AdinaLavinia a întrebat:

Buna seara.m o neclaritate in legatura cu cainele meu, nu stiu din ce cauza face anumite sunete, gen ca si cum s-ar ineca sau ar sforai intr-un mod mai neplacut. face aceste chesti mai fortat. poate sa aiba par? sau? ..multumesc!

2 răspunsuri:
| eukata a răspuns:

Par?! In niciun cazhappy ...Iti sugerez sa il duci la un veterinar, poate fii bolnav! Si mai depinde si de varsta lui, cainele meu facea asa cu cateva zile inainte sa moara. Eu zic sa il duci l veterinar!

| IsabelaIssa a răspuns:

Poate a racit si tuseste. Du-te la veterinar si nu iti trata niciodata animalutele dupa sfaturi de pe net daca tii la ele. Poate ca a inghitit ceva si il are in gat, la medic poate vedea asta. Nu mai astepta ca sa nu se inrautateasca. Bafta!