| Zoet a întrebat:

Mi-a aparaut o chestie pe facebook, adica era o poza de-a prietenei mele in care eram etichetata,iar eu am dat denunta... si acum nu mai pot anula.Nu mai sunt nici prietena cu ea si totodata nu ma pot conecta cu profilul ei. crying((( Spuneti-mi ce sa fac...Scuzati categoria big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai atunci de ce ai dat denunta?! Asta se intampla cand dai click pe -> Denunta! Acum intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s... si in josul paginii ai -> Persoane si aplicatii blocate si tu dai click pe -> Administrati procesul de blocare (e scris cu albastru). Vezi foto: http://i.imgur.com/UGjfk.jpg Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei sau aplicatie pe care vrei sa o "deblochezi"... Enjoy! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa o ai la prieteni)

| Zoet explică (pentru neluL):

Mulţumesc! happy Mi-ai fost de mare ajutor!

| neluL a răspuns (pentru Zoet):

Cu placere ! bye,bye wave