| Adelina12maria12adelina12 a întrebat:

Bună seara! Mi-am cumpărat o pereche de papuci (slapi) rechin de pe shein și-mi sunt lati, ce as putea sa fac ca să ii mai micșorez?

Răspuns Câştigător
| ApolloCelSmecher a răspuns:

O varianta ar fi sa ii lași la soare, dar sfatul meu suprem care provine de la un cunoscător și fashon enthusiast este sa NU MAI CUMPERI DE PE SHEIN! Este cea mai ordinara platforma de cumpărături, toate produsele sunt de cea mai joasa calitate, te asigur că nu îți vor rezista deloc mult. Dacă dorești sa îți achiziționezi niște șlapi cu adevărat calitativi, recomand cu mare încredere yeezy slides. E adevărat că sunt mai scumpi, dar merita, sunt extrem de comozi. Dacă mai ai întrebări pe domeniul fashon, te ascult cu drag!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic sa-i miscorezi, ii vinzi sau ii faci cadou altcuiva cu piciorul lat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii dai cuiva cu picioare mai late.

| sierra1 a răspuns:

Ai dat pe ei doi lei și vrei să-i "micșorzi"? Hai că-i bună!

Ia-ți alții

| Adelina12maria12adelina12 explică (pentru sierra1):

Bună seara! sunt banii mei și fac ce vreau eu cu ei, de ce va deranjează asa ca am întrebat?

| Adelina12maria12adelina12 explică (pentru sierra1):

Genul asta de papuci sunt și 100 de lei pe shein, dacă dumneavoastră va cumpărati papuci de plaja sau curte mai scumpi nu știu la cine este problemarolling on the floor

| sierra1 a răspuns (pentru Adelina12maria12adelina12):

Fă cum iți spun "admiratorii" de intrebări (sunt măcar 2):

lasă-i la soare (să se bronzeze?)