| Maariiaa a întrebat:

Bună seara.

Mi-am făcut cont pe facebook de un an și ceva, maxim.
De curând, o altă prietenă și-a făcut și este diferit, dar nu înțeleg de ce.
Setată a fost limba engleză de la început, dar nu știu cum pot să setez limba română. La prietena mea scria, însă la mine, am intrat tot acolo și este total diferit.
Aștept o explicație bună. Măcar spuneți-mi cum să setez limba, vă rog.

Dau fundă și voturi tuturor!
Aștept multe păreri!

Răspuns Câştigător
| ioananarcisa2001 a răspuns:

La inceput ti-l pune dupa originea calculatorului, dar dupa aceea iti scrie jos intr-o parte English si tu trebuie sa alegi alta limba, daca vrei! Se poate si romana.
Sper ca te-am ajutat! Pupici!

3 răspunsuri:
| noName31020 a răspuns:

Salut! Nu toata lumea are acelasi cont.te duci cu mouse-ul in josul pagini si e ceva de genu english u dai click acolo pe,, English,, si ai acolo tot felul de limbi si cauti limba,, Romana,,
funda?