| RemusDmg a întrebat:

Buna seara numele meu este Remus am o prob...Am fost cu cineva si l-am pierdut nu stiu cum sa il fac sa ne impacam.As face orice pentru persoana aia sa ma impac cu ea.Va rog mult de tot datim si mie un sfat sau idei cum sa fac multumesc

3 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Poi sa-i ceri scuze la modul cel mai direct si sincer!
Altceva nu poti sa faci!

| Miki280 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea, sa iti ceri iertare, sa ii spui exact ce simti si ca vrei sa va impacati. In primul rand cred ca ar aprecia sinceritatea si nu ai de unde sa stii dar poate si ea vrea sa va impacati si ii este rusine. Baiatul trebuie sa faca primul pas.winking Bafta!

| Element001 a răspuns:

Salut, haide sa-ti spun si eu parerea mea! sincer am trecut prin asa ceva si cea mai buna solutie din pctul meu de vedere este sa o impresionezi maxim printr-un anumit gest! Mie mi-a mers! si prin fapta asta si-a dat seama cu adevarat cat de mult tin la ea si cat o iubesc!