| Madalina1455684 a întrebat:

Buna seara.
Pe calculatorul meu sunt create 2 account-uri dintre care unul este administrator si unul este limited.
Pe ambele am parola. iar la cel "administrator" am uitat parola.si vroiam sa va intreb daca mai pot sa schimb parola sau sa intru pe el?sad
Aveam niste chestii importante pe el. daca nu erau cele documente nu imi facem probleme.
Va rog, ajutorr!
Fundita.
Sper ca a-ti inteles intrebarea.

1 răspuns:
| vyo14 a răspuns:

Intrii in safe mode si nu iti mai cere parolawinking iar de acolo poti accesa si acele documente.