| βέiiiβiiツ a întrebat:

:* prietenul meu e suparat pe mine, nu stiu ce are, nu imi spune motivul si pana acum mi-am cerut scuze de cateva ori.Si m-am gandit sa ii fac ceva frumos, ceva hand-made i cu ocazia a 3 luni.
la inceput am facut o felicitare dar nu imi place deloc cum a iesitsad
am nevoie de niste idei, ceva si cu text(pe acesta l-am facut deja)

1 răspuns:
| Joker92 a răspuns:

Esti amuzantalaughing). Ti-ai cerut scuze fara sa stii macar daca ai facut cv rau, sa ii dai motiv sa se supere? Un Sfat simplu, Obligal sa spuna ce arelaughing