| Mia999 a întrebat:

Buna seara, se mai gasesc la magazinele din Ro, tigari cu arome?
Ce tigari imi recomandati? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Djarum Black, se gasesc la tutungerie, magazine de ziare, sau intr-un complex gen Kaufland, tot asa la magazinul de ziare. Aroma e foarte buna, foarte diferita de mentolurile de pe piata, aroma principala, predominanta e de cuisoare, hartia tigarii e neagra, foarte eleganta si se fumeaza foarte bine, cand tragi se aude un mic parait foarte foarte placut. In rest, ti-am zis, du-te la un magazin de genul si o sa gasesti toate prostiile, de la tigari cu ciocolata la tigari cu aroma de mere, cirese, fructe exotice...etc. Dar nu prea merita, la majoritatea aroma nu o simti atunci cand fumezi ci o simti doar pe buze dupa ce o termini si in plus ai parte de o tigara mediocra din punct de vedere al tutunului.

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Iti recomand sa te lasi de fumat!