| Maestra a întrebat:

Tocmai mi-am facut un blog: http://www.cmnewsforyou.blogspot.com/. Este primul meu blog, asa ca vreau sa stiu cam ce parere aveti: ce ar trebui sa schimb, cum sa-mi fac publicitate, daca articolele sunt bune, etc. Sfaturile bune primesc funda&vot! :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de dragut, dar sa continui cu stirile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac nici marii designeri care isi dau cu parerea despre ce ar trebui sa porti si alte d'astea, ce sa mai zic de anonimii care-si fac blog.

| Maestra explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Am nevoie si de critica pozitiva dar si de cea negativa happy

Probabil ca m-ai inteles gresit (deh, trebuie si eu sa ma justific cumva smug ), acest blog nu l-am deschis sa imi dau cu parerea, ci pur si simplu sa ofer un ''sablon'' prin care fetele nehotarate sa se poata orienta la scoala, liceu, etc.

Sper sa imi accepti, totusi, cererea de prietenie happy

Numai bine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maestra):

De ce nu as accepta-o?happy
Numai bine si tie:d

| Maestra explică (pentru anonim_4396):

Oricum, avand in vedere ca e primul blog (si chiar nu stiam ce sa scriu pentru noul an scolar), ai putea sa-mi spui macar cam ce gen de articole ti-ar placea sa pun? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maestra):

Pune ce vrei tu, eu nu citesc blog-uri.