| xException a întrebat:

Buna seara TPU, am nevoie de negativul melodiei :
Criss & Vlad -Ploaia mea, daca sunteti asa de curiusi am nevoie pentru ea fiindca am un concurs pe scolii in saptamana altfelt si avem si niste probe CANTO si avem nevoie de melodie
FUNDA!

2 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/muzica-pop/cristina-vlad-cine-esti-karaoke
Atat am gasit, vezi daca poti descarca....imi p-are rau dar altundeva nu am gasit :(

| xException explică:

Poate n-am fost atat de explicit am spus melodia Criss Vlad - ploaia mea nu cine esti karaoke...
Multumesc pentru efortul pus.