| Bogdi131 a întrebat:

Buna seara Tpu.Am si eu o intrebarebig grin? Am vazut pe o pagina de Fb un status,ceva de genu:`Acum doar cu un sarut esti impreuna cu o fata,sau acum nu se mai cere prietenia unei fete, doar cu un singur sarut.`.Nu mai stiu exact si am apelat la voi.Va rog care stiti sa imi spune-ti, dau funda:*. Multumesc:*.

1 răspuns:
| cosmin4u2you a răspuns:

Pai cred ca acel individ care a pus statusul pe fb vroia sa se refere ca in ziua de azi poti cucerii o fata si cu un singur sarut...adica foarte usor... Funda daca te-am ajutat big grin