| MyLoLiPoP a întrebat:

Buna Seara TPU! Am Vrut Sa Intreb Ce Prefera Fetele Cel Mai Mult?thinking fundita

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

In materie de ce? de fashion, de mancare, de cadouri, de prieteni, de baieti?
parerea mea daca vine vorba de moda, sunt o inraita dupa pantofi. poti vorbi cu mine 10 ore despre asa ceva si nu ma plictisesc. cand ar veni vorba de mancare. cam ca majoritatea fetelor cred, prefer chestii usoare ca iaurturile si slatele, ceva pe baza de orez si alte chestii simpliste, recunosc ca am si momente cand se sperie lumea de mine in fast-food, daca ar veni vorba de baieti cel mai mult prefer baietii de bun gust care stiu sa se poate, iar daca vine vorba de cadouri cel mia mult prefer bijuteriile, jucariile uriase e plus si florile! big grin

5 răspunsuri:
| Serafir a răspuns:

Banii.

| Ruddy_2272 a răspuns:

Sa scrii corect! cel se scrie intr-un cuvant, in acest caz.

| Ruddy_2272 a răspuns:

Sunt fata si ti-am raspuns la intrebare.Pentru mine asta conteaza. Si nu vreau scandal.Pacat ca ai scris asta in loc sa corectezi.

| BlackPrincessCat a răspuns:

Pai fetele prefera cel mai mult ciocolata si florile. Sunt multe chestii. Ne place cand un baiat este gentleman, cadourile, bijuteriile, cantecele, machiajul, lucrurile dragalase [nu toate], oja si tot ce se leaga de fete. Dar acum fiecare cu gustul lui, cel mai bine e sa intrebi. Eu zic ca astea sunt preferatele fetelor. fundita?

| MyLoLiPoP explică:

Ruddy vrei scandal?