| Bєshka a întrebat:

Buna seara TPU! Cine imi poate face si mie un cont pe myyearbook! Va rog din toata inima! Mie imi cere sa scriu numarul de telefon pe care o sa-mi trimita un cod si acolo trebuie sa scriu codul acela.Momentan mie mi s-a stricat telefonul sad.Si vreau sa fac credite pe IMVU.Va rog cine imi face cont dau funda!

2 răspunsuri:
| Wolfy5 a răspuns:

Emm imi dai id tau de mess daca vrei ca eu mesaje pe TPU deocamdata nu ma lasa sa dau, si daca e dau un nr de-al meu vechi siti dau codu >.>
^^

| Bєshka explică (pentru Wolfy5):

Iti trimit mesaj cu idul.