| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Da, iar eu..Pentru a afla mai bine situatia puteti citi celelalte 2 intrebari.Am spus ca nu a mai vorbit cu mine,ei bine,acum cateva ore am iesit afara si l-am vazut,era cu o alta fata,au spus ca sunt doar prieteni,el a vorbit foarte rece cu mine si foate direct,nu cum vorbea inainte, chiar nu inteleg de ce...Ce credeti ca s-a intamplat? ..Rog seriozitate.Multumesc! sad

1 răspuns:
| Iubibilăă a răspuns:

Ti-a vorbit rece ca prietena lui sa nu creada ca esti iubita lui.
Ti-as spune sa nu te mai uiti la el
Nu e serios cu tine.
Pa, pa.