| Dema a întrebat:

Buna seara TPU! Deci in ultimul timp nu prea folosesc placa pentru indreptarea parului deoarece si asa este foarte deteriorat. Dar mai am o problema, dupa ce mi-l indrept nu tine mai mult de jumate de ora si incepe a se increti. Ce sa fac ca parul sa stea mai mult timp drept? Parul meu este cretos si des ( adica nici n-as zice ca foarte des destul de normal) Help my...

Răspuns Câştigător
| Letmehelpyou a răspuns:

Probabil ca ai parul ondulat, la fel il am si eu. Daca e umiditate in aer si nu folosesc fixativ dupa 30 de minute si al meu e cret.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe o tunsoare lejeră și lasă placa.
Spală-te cu un șampon pentru păr disciplinat.
Pa, pa.