| BlackRose08 a întrebat:

Buna seara TPU :*. Maine e premierea aceea de final de an si nu stiu cum sa imi fac parul sad. Dati-mi idei plss! Nu vreau la coafor, deoarece nu am timp, asa ceva usor de facut si sa arate dragut! Va rog am mare nevoie! Funda!:*

4 răspunsuri:
| Dianaa94 a răspuns:

Pai daca ai parul lung( peste umeri)poti sa-ti faci cateva bucle si sa-ti prinzi bretonul cu un clestisor,poti sati prinzi si tot parul cu un cleste la spate si sati lasi cateva suvite asa..., poti sa il indrepti, poti sal tapezi si in fata sal indrepti si sa iti faci cararea p o parte.

| RфZaημtzα a răspuns:

Te speli pe cap si iti pui ate rotind parul pe ele.Lasi parul asa toata noapte si dimineata vei avea parul ondulat.Vei arata super.Bafta! Sigur o sa ai emotii. Take care!

| Daria1995 a răspuns:

Simplu! O coada de cal sau una impletita, 2 cozi sau poti sa iti pui in par o agrafa draguta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu o am tot maine. Eu ma gandeam ori sa imi indrept parul, ori sa-l ondulez si sa-l prind cu o clamita intr-o parte. :d