| deadea23 a întrebat:

Buna seara, TPU! Pentru iubitorii de natura, va invit sa vizualizati noi imagini din gradina mea.
Dar daca va plictisiti si doriti sa-mi povestiti despre pasiunea dvs. de a ajuta natura, sunteti bine-veniti la topicul "Tu ce-ai facut pentru natura?".
Link: "http://copyrightdea.wordpress.com

Multumesc pentru atentie. Natura iti va multumi!

1 răspuns:
| missBrebi_9061 a răspuns:

Ce am facut eu pentru natura, pai am participat la ziua mediului si incerc sa invat, cat mai mult, sa protejez pamantul ca vorba aceea:"Este unul singur" si cand o sa fie distrus complet ce o sa facem?