| barsorin a întrebat:

Buna seara TPU! Peste o saptamana am banchetul de clasa a 8-a si trebuie sa ma gandesc la un moment artistic funny.Astept propuneri.Multumesc anticipat!(Cel mai bun moment primeste funda, fara porcarii)

1 răspuns:
| pisii11 a răspuns:

Heii! paii puteti face ca un fel de sceneta! intr.o zi ati si terminat.o va organizati si va ganditi la momente amuzante pe parcursul acestor ani si le puneti pe foaie toate ideeile, iar apoi va impartiti replici si va iesi super fain sau puteti inventa un cantec amuzant despre clasa voastra ce va caracterizeaza sau puteti face un dans din ala crazy...eu zic ca te veii descurca bafta in continuare si la liceuu!