| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna seara TPU! Repedee statusuri gen : "Sunt gEnuL de PersOana Care niCiodata nu a PiErduT nimic.Si dAk am pierDut.Am piErdut Ce nu mi'A trebuiT"
si
"║//SpunE fa despre mine ce'Oi vRea ca myE imi place AtenTzia tha. OryKum nu Fakki 2 Banyy in Fata meaa big hug \\ ║"

Răspuns Câştigător
| anaMARIA a răspuns:

O fata buna poate sa devina repede rea.Asa ca da`te dracu si nu te mai baga atat in viata meawinking

Nu ғί sίreт cu mίne cã тe ғac ғundίtsã.

Am ganduri ce ma apasa, si prieteni ce-mi dau plasa.Nici unde nu sunt acasa, dar cu zambetul pe buze spun ca nu-mi pasawinking

fraierele ma admira, adevaratele ma aplauda, ratatele ma rad pe la spate iar pe fata ma lauda, unele nu ma inghit deloc si cand ma inghit nu ma digera. dar cand am nevoie de sclave tot ele se ofera

Vorbele n-au valoare.Stiu ca indiferenta doare.Nu te ascult, n-am nevoie de povesti.Iti intorc spatele, plec si te las sa vorbestiwinking

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata a lor stau sa o comenteze pe a mea happy

Tu ma vorbesti de rau.NU am timp de rasul tauu! Am o treaba IMPORTANTA : Sa devin mai figuranta!

Eşti şters şi Deяuℓat De ℓa Cap! Timpu` Caяe` ti-a fσst acσяdat. A EXPIRAT!

M-am saturat sa ma criticati intr-una. E timpul sa va tineti in *** gurawinking

Am trecut peste multe ca-s fata isteata.Trecutul nu mai conteaza am viitorul in fata

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

Ca multe vin si toate trec chiar daca raman semne.Si orice semn se vindeca dupa o vreme.

Un om exista in masura in care traieste:se bucura, sufera, iubeste si a invatat sa pretuiasca ceea ce e bun, nu sa regrete GUNOAIELE care le-a pierdut in viata!

Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data... Acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra

Nu am trecut.Am doar prezent.In pielea mea ma simt excelent happy