| BalonaşDulcee a întrebat:

Buna seara TPU! sunt cam derutata... thinking deci inainte sa fiu cu actualul meu prieten, vorbeam in fiecare zi cu cel mai bun prieten al lui pe mess si toata lumea mi-a zis ca ma place si incepusem si eu sa-l plac >:" dar dupa cand l-am revazut e actualul meu mi-a placut de ell si am fost derutataa rauu :O vroiam sa fiu cu aman2 dar nu puteam.
Cand a aflat c. m. b. p al prietenului meu ca imi place de actualu meu, s-a suparat foarte tare pe mine, m-a combinat cu el iar dupa nici nu ma mai baga in seama nici la scoala nici pe mess daca il mai vad odata la doua saptamana pe mess on e bine thinking
Iar dupa am auzit de la actualu meu ca toata lumea stia ca ma place pr lui dar dupa si-a schimbat complet parerea sau asa cred eu. In fiecare zi ii zice sa se desparta de mine, ca nu ne potrivim, baga ogramadaa de motive... voi ce parere aveti?sad e suparat pe mine sau ce thinking
Baiatu asta ma cunoase de acum 2 ani de cand a fost cu o colega de-a mea, el este mai mic ca mine cu un an este clasa a 7-a iar eu sunt a 8-a. Deci tot el m-a combinat cu el si tot el nu a mai vorbit cu mine sad

Dau funda pentru cel mai bun raspuns si care ma scoate din ceata asta crying
La restul va dau voturi >::X
Vreau raspunsuri cu adevarat care m-ar putea ajuta. Multsumesc anticipat tongue:X
Scuze ca am scris atat de mult happy dar promit ca dau funda!

Răspuns Câştigător
| Angyclon a răspuns:

Din ce ai zis tu, se intelege ca baiatul asta care e suparat pe tine, te-a combinat cu cel mai bun prieten al tau, dar poate nu a vrut sa o faca(poate a facut asta pentru prietenul tau), poate e suparat ca nu il placi pe el de aceea e derutat si pentru ca nu stie ce s-a faca s-a suparat pe tine. Poate ar trebui sa vorbesti cu prietenul tau sa incerce el sa vorbeasca cu prietenul lui sa ii explice situatia si il convinga sa nu mai fie suparat pe tine. Totusi inainte de asta, gandeste-te bine pe cine placi mai mult ok?
Iubitul tau ar trebui sa poata rezolva situatia din moment ce sunt prieteni atat de buni. Scuze daca nu te-am ajtat si succes cu astia doilaughing

1 răspuns:
| BalonaşDulcee explică:

Ai scris decat ceva gresit, nu e prietenul meu cel mai bun, este al prietenului meu :d inrest e foarte bine ce ai zis si iti multumesc pentru ca mi-ai raspuns la intrebare :*:* >big grin