| Robert061992 a întrebat:

Buna seara TPU! Sunt la sfarsitul clasei a 12 -a si banuiesc ca nu sunt singurul care nu s-a hotarat ce facultate sa urmeze dupa terminarea liceului.Stau si ma gandesc de cateva luni bune si am ajuns sa iau o decizei. M-ar interesa sa urmez Facultatea de Stiinte ale Naturii si Stiinte Agricole mai exact profilul Agronomie. Ce pareri aveti? Am auzit si vazut pe ejobs ca inginerii agronomi sunt platiti foarte bine. Exista posibilitatea de a-ti infinta si asociatie daca ai propriul pamant si bani sa platesti utilajele si oamenii.Am vazut si un proiesct in care primesti fonduri de la UE pentru infintarea fermelor.Nu stiu ce sa zic sunt chiar in dubii... Voi ce spuneti?

1 răspuns:
| SebyLaurentiu a răspuns:

Gandeste-te la o facultate care sa te ajutei in viata si sa iti placa ce faci