| NoCharachter a întrebat:

Buna seara TPU :X! Nu credeti ca Edi de la Dansez pentru tine a aparut si la romanii au talent. A dansat cu sora lui, aveau niste costume ciudate. Ce credeti?

5 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Daca stau si ma gandesc bine da parca a fost si au dansat nu?
Tot ce e posibil...

| Cher22 a răspuns:

Eu sincer nu mi-am dat seama.Si am intrat pe site-ul officeal Dansez pentru tine si acolo am gasit cateva comentari despre acest subiect... Uite :
http://dansezpentrutine.protv.ro/perechi/corina-bud-si-eduard-ionut-vasile

| Libelle a răspuns:

Da...
A si zis atunci.Ii parea rau lui Mihai Petre ca nu putea sa-l treaca mai departe.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Ai derpatate, mi-am dat seama de mult

pa

| misterioaѕa a răspuns:

Dreptate*