| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa imi ascund tampoanele de mama mea, ea nefiind de acord cu ele(o sa stam in camere diferite)
De obicei verifica toate bagajele inaintea plecarii si dupa ce ajungem.

5 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Păi mama ta ce problemă are cu absorbantele? Toate fetele/femeile folosesc așa ceva.

| anonim_4396 explică (pentru 94Lucifer94):

Tampoanele interne(O.B-urile)ii,, creeaza greata"...

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi nu știu... atunci ascunde-le și tu într-un prosop când le iei cu tine... după aia în cameră acolo le ascunzi sub saltea eventual (dacă nu ți le găsește când le ascunzi în bagaj)

| anonim_4396 explică (pentru 94Lucifer94):

Asta este si treaba cu bagajul insa multumesc foarte mult pentru sfaturi

| MaTeOGG a răspuns:

Sub salteaua patului? In perna, lipite cu scoci sub o masa/scaun, intr-un bidon cu o solutie, sub covor, intr-un loc mai inalt, intr-un jurnal ( il cumperi si il tai pe interior, sigur nu il va rupe sa vada ce ai scris, deoarece ti-ai da seama), etc., trebuie sa fi creativa. Dar de ce nu e OK cu ele, e normal pentru o fata!;
Funda?