| fordfocus96 a întrebat:

Buna Seara! Va rog frumos ajutati-ma cu niste informatii!
Sunt la Liceul Economic la profilul Alimentatie! Cand o sa termin liceul,la ce facultati pot da,si ce pot sa ies in viata, cu acea facultatebig grin! Va multumesc mult!

1 răspuns:
| LucYusAnOnYmuos a răspuns:

Daca te duci la facultatem sa iti ceva legat de alimentatie, controlul si calitatea marfi sau protectia consumatorului pffffffff Bastan te faci agent de ala care controleaza toate societatile comerciale.Dai amenzi da si mai ierti o parte din ei care iti mafi face cite un cadou frumos laughing