| Dlllll a întrebat:

Vreau sa fac scoala de soferi cu 3 luni inainte sa fac 18 ani, adica in Martie. Am o problema: nu stiu de ce acte am nevoie pentru a incepe scoala. Imi trebuie declaratie sau ceva de la parinti? Ai mei sunt divortati si nu stiu cum sa procedez. Am inteles ca se fac si niste cursuri de legislatie. Cand se fac astea mai exact? Inainte sa depun dosarul sau fac parte din scoala?

1 răspuns:
| Dugalle a răspuns:

Du-te la o scoala auto, vorbeste cu aia si aia o sa iti zica ceea ce iti trebuie.

Cand va vad ca intrebati pe TPU niste chestii pe care le puteti afla de la o sursa evidenta si sigura imi vine sa ma...

Ma mut in munti intr-o zi.