| cemre a întrebat:

Selena gomez se imbraca cu blugi strantii lungi cu adidasii puma albii si cu un maieu cu un fluturash facut din diamante si imi las parul desfacut. Asha am inceut sa ma imbrac eu si ba cu blugii scurtii ba lungii tinute foarte drgutze cand merg in parc lumea se uita la mine de parca e shakira in parc. De ce oare ca nu m-am prins plz raspuns.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Deoarece nu multe fete/femei/adolescente arata bine in panatloni scurti sau in maieuri etc. happy

---> Esti frumoasa, sexy si eleganta, se poate mai mult? Daca esti si inteligenta... atunci poti sa ajungi si Miss Romania! (nu glumesc! waiting ).

---> Numai bine! puppy dog eyes

1 răspuns:
| marlanuu a răspuns:

Pentru ca esti idioata!