| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Sfaturi de cum sa te razbuni pe prietena ta care te iberveaza

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

NU e bine sa te razbni, daca nu te razbuni o sa se simta prost, fiindca ea o sa isi dea seama ca e mai fraiera pentru ceea ce a facut si inforioara plus ca nu iti da nimeni dreptul sa o judeci si daca te vei razbuna, vei ajune la nivelul ei si nu cred ca vrei sa demonstrezi ca esti o persoana la fel ca ea.

| T0T a răspuns:

Se vede ca nu prea ai minte.

| Doub a răspuns:

"te iberveaza". Aham, aham. Pai "iberveaz-o" si tu.

Ps. Stii tu, razbunarea e arma prostului.

| danay72 a răspuns:

Daca te razbuni, nu e nici o diferenta intre tine si ea.Arata ca esti mai deosebit si vei fi mai fericit.

| Miihaa a răspuns:

Ce sa iti faca? Poate vroiai sa spui "enerveaza". Pana sa te reazbuni invata sa scrii corect. Eu zis decat sa e razbuni mai bine o faci sa se comporte frumos cu tine. Normal ca te enerveaza daca te comporti la fel cum ai scris.

| Ana2333 a răspuns:

In ce fel te enerveaza? daca sunt copilareli ii poti face cate o mica farsa dar daca e ceva mai serios o poti ironiza de cate ori ai ocazia, in acest fel tu te vei amuza si nu vei mai fi tu cea enervat/a. Dar totusi de ce o lasi pe ea sa-ti determine comportamentul? esti propriul tau stapan, esti liber, tu poti tine lucrurile sub control ca nu esti la cheremul nimanui...asa ca mai bine ar fi sa nu te lasi transformat de atmosfera din jur ci sa o transformi happy