| AnemonaP a întrebat:

Si voua la iphone 6 vi se vede putin sters cand faceti o poza? Nu am nici folie la el si iese cam sterg,de ex,astept sa focalizeze, si tot imi iese parul sters. Amm verificat cu al altor prietene si aparea imaginea super clara. Sa il duc inapoi cu garantia?

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Prietenele aveau tot iPhone? Modul era pe auto? Distanta era de ~20-30 de cm? Un telefon nu poate focaliza de foarte aproape.

| AnemonaP explică (pentru Ineys):

Da,tot iphone, sigur. Imi faceam mie poza, mai mult de 30 cm, si tot aparea in ceata