| anonim_4396 a întrebat:

si voua va face probleme facebook-ul? incerc sa dau like, sa scot pe cineva de la prieteni sau de la block si tot imi apare de la ei: An error occured. Please try again in a few minutes...si daca intru pe alt cont tot asa se intampla...deci nu e de la contul meu

2 răspunsuri:
| diana150 a răspuns:

Si mie. eu nu pot trimite poze ..am incercat de multe ori si nu mergesad ce are?

| Ioan_Mutu_1992 a răspuns:

Mie da, tot cautam pe google (asa am ajuns la intrebarea ta) o solutie dar cica nu o poti fixa, e de la facebook. uite :http://thenextweb.com/......s-updates/