| (¯`·._)MaRsE009(¯`·._) a întrebat:

Buna :*

Situatia mea este foarte, foarte dureroasa pentru mine...

Cea mai buna prietena il place pe baiatul pe care il iubesc eu si mi-a spus : "Vreau sa ma dau mare in fata lui ". Dar si lui ii place de ea... crying ce sa fac? Ea stie ca eu il plac... Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca se da la el stiind acest lucru, nu este o prietena adevarata.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In primul rand nu mai urla!
Daca chiar tii atat de mult la el si nu e doar orgoliu atunci poarta o discutie serioasa cu el si cu prietena ta pe tema. S-ar putea sa afli ca, atat el, cat si prietena ta vor sa te faca geloasa.
Daca este adevarat ca si prietenului tau ii place de prietena ta atunci inseamna ca este un flusturatic si nu merita sa-ti faci probleme pentru asta si nici prietena ta nu este o prietena adevarata.
Inveseleste-te si o zi buna!

| patty32 a răspuns:

Vaistraight face
Super nasol pentru tineoh go on
Ai putea doar sa o probezi, spunandu`i "Alege.Eu sau el"
Daca e o pretena adevarata te va alege pe tine, sau in cel imi rau caz va spune ca ii este foarteeee greu sa aleaga intre voi ca tine mult la amn2big grin
Iar daca il alege pe el, nu e demna de bagat in seamahappy
ai grija de tine:*

| Rebe97 a răspuns:

Un prieten adevarat gasesti mai greu dar baieti sun 10000000000 in lume.

| georgegs a răspuns:

Nu.e.o.prietena.daca
se.da.la.prietenul.tau
iggnorai.cautati.alte.prietene
poate.gasesti.si.alt.ubyt
cu.timpul.il.vei.uita,.,.succes

| (¯`·._)MaRsE009(¯`·._) explică:

Buna :* Patty32... Ea spune ca ma alege pe mine, dar pe la spate il alege pe el. adica de fata cu mine l-a pupat,crying si il tinea de manacrying