| Andra_Andraa_1990 a întrebat:

Buna spuneti ce parola sa pun pe yahoo mail

Răspuns Câştigător
| alleluiaah a răspuns:

Incearca sa pui o parola cat mai lunga care sa contina atat cifre, litere mari, litere mici, cat si alte semne (? @ " { $ : ^ etc.), dar bineinteles sa fie ceva care sa nu uiti prea usor.

7 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

Pune ceva de genul: prajitura1234 sau biscuite1990 sau oja666. Ceva simplu să nu uiți.

| marionettetolife a răspuns:

Pai iti recomand sa pui o parola mai lunga dar care sa contina cel putin o cifra pentru ca asa nu o va ghici nimeniwinking
ex: esteceamaitarevara1

| SuneteDeChitara a răspuns:

Sternocleidomastoidian.
Este un muschi din zona gatului in caz ca nu stiai.

| Dragonfly6 a răspuns:

Cea mai... nu mai zic nimic...

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Paracetamol0000 sau cuvinte pe care nu le foloseste nimeni gen tarana, numele pisicii tale si data ta de nastere sau animalul tau preferat

| NuSeZiceANONIM a răspuns:

Probabil nu merge, de curand nici mie nu imi mergea absolut nicio parola, incearca sa scrii prima litera mare gen Andra si un numar, gen 99

| RainbowColor a răspuns:

Esti atat de proasta incat nu-ti poti alege singura o parola? oh go on.