| acatrineimaria a întrebat:

spuneti-mi si mie cateva filme in care actorii se dechizeaza (daca sunt barbati se deghizeaza in femei si daca sunt femei se deghizeaza in barbati) si\sau filme in care isi schimba sufletul cu o alta persoana. Funda aceluia care imi spune cele mai multe filme de genul asta.

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Tootsie, Some like it hot, Boys don't cry (toate 3 filme premiate cu cel putin un Oscar), White Chicks, Juwanna Man, She's the man, Kinky Boots, Freaky Friday, The hot Chick