| DeUtsza a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie cu ce sa ma imbrac la banchet am 14 ani, 1, 65 m 52 kg st satena cu suvite blonde sh parul pana la umeri sh am ochii caprui spre verde ce mar avantaja? pls rasp

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai la cei cu ochii caprui spre verde ( verde ) si cu parul saten li-s-ar potrivi bine hainele de culoarea verde sau auriu. Alege ceva verde sau auriu. Poti gasi lucruri foarte frumoase la urmatoarele magazine : Sprider, New Yorker, H&M, Pull and Bear, Cache Cache, Mango, Pinapple. Succes! Funda?

2 răspunsuri:
| xxdd a răspuns:

Pai. din descriere arati bine. te`ar avantaja orice.
Normal ca daca e banchet trebuie sa te imbraci in ceva mai elegant, gen rochie...
Si cel mai bine pentru rochie e clasicul negru, pentru ca esti tanara rochia sa fie scurta happy
Poti sa porti orice culoare iti place.

| p1nk a răspuns:

Incearca o rochie pana pe genunchi verde sau galbena daca ai bust frumos pune-l in evidenta cun decolteu daca nu ia-ti ceva pe gat.In picioare alegeti ceva sa se asorteze cu plicul sau gentuta pe care tio iei.