| EyesSad17 a întrebat:

Buna
Spuneti-mi si mie cum pot convinge pe cel de langa mine sa nu sa apuce de droguri Bine inca nu s-a apucat dar sa nu se lase influentat
Sa va spun de ce va cer idei pentru ca eu
particip la un concurs de desen si mi s-a dat o tema cu (antidrog) fiind asta :Cum pot convinge pe cel de langa mine sa nu se apuce de droguri
Vreau ideii pentru asta va dau o funda si un vot plzzz help meee ^^ va multumesc

Răspuns Câştigător
| teo_7965 a răspuns:

Spune-i despre cate vedete au murit de supra doza sau ce viata mizerabila au oamenii care se drogheaza >FUNDA?^-^